مهاجرت به کانادا با انتقال درون شرکتی ICT
در این مطلب چه میخوانیم ؟
معرفی برنامه انتقال درون شرکتی کانادا آی سی تی
چه کسانی می‌توانند از برنامه مهاجرتی ICT استفاده کنند؟
مراحل صدور ویزای کانادا به روش ICT و ثبت شعبه شرکت در کانادا
مزایای برنامه انتقال درون شرکتی ICT و ثبت شعبه شرکت
مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به روش ICT ( ثبت شعبه شرکت یا انتقال درون شرکتی)
هزینه ویزای کار کانادا به روش ICT
خدمات ویزای ICT علاالدین مهاجر
چرا برای اخذ ویزای کانادا به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

مهاجرت به کانادا با روش برنامه انتقال درون شرکتی ICT (ثبت شعبه شرکت)

زمانی که روش‌های اقامت و ادامه زندگی در کشوری دیگر را بررسی می‌کنید، ممکن است این سوال برای شما نیز پیش بیاید که چگونه بدون مدرک زبان به کانادا مهاجرت کنیم؟ و اینکه آیا می‌شود با سن بالا یا مدرکی کمتر از لیسانس در کانادا کار کرد؟ باید در پاسخ به سوال‌هایتان بگوییم بله فقط شخص باید کمتر از 45 سال داشته باشد! از آن‌جایی که این کشور مهاجرپذیر شرایط گوناگونی را برای جذب نیروی کار فراهم کرده است، این فرصت را به شما می‌دهد که در صورت داشتن سمت مدیریت در شغل فعلیتان، از طریق روش برنامه انتقال درون شرکتی که میتواند به نوعی ثبت شرکت یا بهتر بگوییم ، ثبت شعبه شرکت ایران شما در کانادا نیز باشد، به همراه خانواده خود برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید.

معرفی برنامه انتقال درون شرکتی کانادا آی سی تی

انتقال درون شرکتی یا Intra-Company Transferees که به اختصار ICT نامیده می‌شود، در واقع انتقال کسب و کار شما به کانادا و به نوعی زیر مجموعه‌ای از ثبت شرکت در کانادا هم هست. این برنامه یکی از روش‌های مهاجرت کاری موقت به این کشور به شمار می‌رود و در واقع به شرکت مبداء این امکان را می‌دهد که جهت بهبود کارایی و ارتقای سطح توان رقابتی با شرکت‌های کانادایی در بازارهای برون مرزی، نیروی کار خود را به صورت موقت به کانادا منتقل کند. همچنین در نهایت امکان تبدیل وضعیت به مجوز کاری دائم نیز وجود دارد. هرچند که برخورداری شرایط مناسب در این موارد در روند مهاجرت شما و در موفقیت شما در کانادا تاثیرگذار خواهند بود.

 

چه کسانی می‌توانند از برنامه مهاجرتی ICT استفاده کنند؟ 

 

افراد واجد شرایط برنامه مهاجرتی ICT

متقاضی برنامه انتقال درون شرکتی باید در ایران شرکت داشته و 3 تا 5 سال از فعالیت آن سپری شده باشد.

این شرکت باید حداقل 7 یا 8 کارمند بیمه شده داشته باشد.

شرکت مورد نظر حسابرسی مالی شده و مالیات پرداخت کرده باشد.

 

مراحل صدور ویزای کانادا به روش ICT و ثبت شعبه شرکت در کانادا

اگر بخواهید از این روش برای کسب و کار در کانادا بهره ببرید باید بیزینس پلن یا برنامه کاری مشخصی را به دولت کانادا ارائه دهید که در آن اهداف و برنامه‌های کاری برای کوتاه‌مدت و بلند‌مدت تعیین شده باشد. همچنین شرکت مبدا باید توانایی مالی برای شروع کار و احداث شعبه در کانادا، هزینه‌های مالی کارکنان و جبران خسارت به کارمندان را داشته باشد و لازم است که بتواند اثبات کند که مطابق قوانین کسب و کار کانادا هدایت می‌شود. سمت فعلی شما در شرکت مبدا، تعیین کننده سمت شغلی شما در شعبه کانادا خواهد بود و نیاز است که در سه سال اخیر به مدت حداقل یک سال به کار تمام‌وقت در سمت مدیریت ارشد اجرایی یا فعالیت با دانش تخصصی و مهارت خاص مشغول بوده باشید. اجاره دفتر و استخدام 3 کارمند که pr (اقامت دائم کانادا) هستند یا پاسپورت کانادایی دارند، از دیگر موارد مورد نیاز برنامه مهاجرتی انتقال درون شرکتی است که در زمان حضور در کانادا صورت می‌گیرد.

مزایای برنامه انتقال درون شرکتی ICT و ثبت شعبه شرکت

کسانی که قصد دریافت PR (اقامت دائم کانادا) را دارند می‌توانند در یک سال اول شرکت خود را در کانادا ثبت کنند. این متقاضیان پس از گذشت یکسال و با داشتن سابقه کار کانادایی می‌توانند به سرعت برای دریافت PR (اقامت دائم کانادا) اقدام کنند و در صورت تمایل فعالیت خود را در شرکت پایان دهند.

ثبت شعبه شرکت

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به روش ICT ( ثبت شعبه شرکت یا انتقال درون شرکتی)

از جمله مدارکی که برای دریافت ویزای کار درون شرکتی کانادا مورد نیاز است (مدارک آی سی تی کانادا) می‌توان این موارد اشاره کرد: علاوه بر مدارک عمومی مهاجرت به کانادا مانند اسکن پاسپورت، سند ازدواج، شناسنامه همسر و فرزندان، کارت پایان خدمت، اسناد ملکی متقاضی و همسر، مدارک مالی مورد قبول، مدارک تحصیلی متقاضی و همسر، سابقه بیمه، اساسنامه شرکت و جواز کسب به برخی مدارک تخصصی‌تر نیز نیاز است. در این مدارک تخصصی ابتدا باید ثابت کنید که میان شرکت مبدا و شرکت کانادایی رابطه‌ وجود دارد. سپس مدارک شغلی کاملی ارائه دهید که نشان دهد شما در سه سال گذشته حداقل یک سال به صورت تمام‌وقت در سمت اجرایی، مدیریتی یا با دانش تخصصی ویژه در شرکت خارجی بین‌المللی کار کرده‌اید، تقاضای کار شما برای کار در شرکتی در کانادا وابسته به این شرکت بین‌المللی است و هم‌اکنون شرکت کانادایی به تخصص شما نیازمند است. همچنین اگر مدارکی مانند کتاب چاپ شده، جوایز و افتخارات، سابقه کار قابل توجه (10 سال یا بیشتر)، مدیریت در سازمان شناخته شده و... داشته باشید بر تصمیم‌گیری مأموران مهاجرتی تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه ویزای کار کانادا به روش ICT

هزینه‌های استخدام کارمند کانادایی، حقوق و مالیات کارمندان و اجاره یا خرید دفتر شرکت در سال اول اجتناب‌ناپذیر است. این هزینه‌ها با توجه به پایه حقوق کار کانادا و دفتری که در آن اجاره یا خریداری مینمایید، متفاوت خواهد بود.

خدمات ویزای ICT علاالدین مهاجر

شرکت علاالدین مهاجر برای فرد متقاضی پیش قرارداد و بیزینس پلن تهیه و تنظیم می‌کند. سپس این بیزینس پلن را به دولت کانادا ارائه می‌دهد و منتظر پاسخ از سمت آن‌ها می‌شوند.

انتقال درون شرکتی ICT

چرا برای اخذ ویزای کانادا به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

تجربه یک زندگی ایده‌آل، رویایی دست‌یافتنی است و تنها باید راه رسیدن به آن را بیابیم. در حال حاضر زندگی در کشور توسعه یافته و پیشرفته کانادا، با توجه به شرایط مهاجرپذیری این کشور، در یک قدمی شماست. علاالدین یکی از 5 شرکت برتر گردشگری و مهاجرت، همچنین جامع‌ترین مرکز ارائه دهنده خدمات تختصصی سفر است. کافیست شرایط خود را با متخصصان ما در علاالدین در میان بگذارید تا بهترین روش مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنند و شما را تا دریافت ویزا و رسیدن به مقصد همراهی کنند. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02174495 با کارشناسان مجرب و حرفه‌ای ما تماس بگیرید. برای بررسی سایر روش‌های اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا می‌توانید شرایط ویزای کار کانادا (جاب آفر کانادا) همچنین اکسپرس اینتری کانادا و خرید بیزینس در کانادا را در نظر داشته باشید و از کارشناسان علاالدین مهاجر در مورد بهترین روش برای پرونده خود، مشاوره دریافت کنید.

 

پرسش های متداول

انتقال درون شرکتی (ICT) یکی از روش‌های مهاجرت کاری است. این برنامه به معنی انتقال کسب و کار به کانادا است. این روش زیر مجموعه‌ای از ثبت شرکت در کانادا هم محسوب می‌شود. در نهایت متقاضیان می‌توانند وضعیت خود را به مجوز کاری دائم تبدیل کنند.
بله این برنامه دارای محدودیت سنی است و فقط متقاضیان کمتر از ۴۵ سال می‌توانند از این طریق اقدام کنند.
بله در ویزای جاب آفر متقاضی از شرکت‌های داخل کانادا پیشنهاد کاری دریافت می‌کند، این درحالی است که در ویزای انتقال شرکت، متقاضی باید شرکتی که قبلا در ایران فعالیت داشته را به کانادا منتقل و آن را ثبت ‌کند.