/Files/alaedinmohajer.com/GardeshImage/2_91d6d.jpg
در این مطلب چه میخوانیم ؟
مهاجرت به آلمان
بهترین روش مهاجرت به آلمان
مزایای زندگی در آلمان
چرا برای دریافت ویزای کار آلمان به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان در میان لیست مقاصد مهاجرت مردم جهان، جزء بهترین‌ها و ۵ مورد اول قرار گرفته است. از دلایل محبوبیت آلمان برای مهاجرت، داشتن اقتصاد قوی واستانداردهای بالای زندگی در این کشور است که آلمان را به محبوب‌ترین کشور منتخب ایرانیان برای زندگی در اروپا تبدیل کرده است. این کشور توسعه‌یافته، فرصت‌های خوبی در اختیار افراد مشتاق قرار داده تا بتوانند در رفاه، به کار و زندگی بپردازند. همچنین هزینه‌های پایین زندگی در این کشور، امنیت اجتماعی و خدمات گسترده دولتی از دلایل اصلی افراد برای مهاجرت به آلمان است. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی کلی کشور آلمان، مزایای زندگی در این کشور و بهترین روش مهاجرت به آلمان بپردازیم، پس با علاالدین مهاجر همراه باشید.

بهترین روش مهاجرت به آلمان

روش های مهاجرت به آلمان متنوع و زیاد است، اما به دلیل تقاضای زیاد برای مهاجرت به این کشور، دولت آلمان سختگیری‌های زیادی در پذیرش مهاجران می‌کند و در کل شرایط مهاجرت کمی دشوار است. به همین علت پیشنهاد می‌کنیم برای آسان نمودن مسیر مهاجرت خود به آلمان، از مشاوره کارشناسان مجرب علاالدین مهاجر بهره‌مند شوید. از آن‌جایی که آلمان به دنبال گسترش نیروی کار است، یکی از بهترین روش‌های مهاجرت، شغلی خواهد بود. دریافت ویزای کار آلمان می‌تواند از یکی از مسیرهای استخدامی، جستجوی کار، خوداشتغالی و فری‌لنسری، برنامه انتقال درون‌شرکتی، اوپر و اینترنشیپ، کارآموزی و بلو کارت باشد که به هر کدام به صورت جداگانه در صفحه مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار پرداخته شده است. روش های مهاجرت به آلمان متعدد هستند و افراد بسته به شرایط خود می‌توانند آن ها را انتخاب کنند.

مزایای زندگی در آلمان

مهاجرت به کشوری جدید همواره با چالش‌هایی رو‌به‌رو است. کشور پیشرفته آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست اما با بررسی ویژگی‌های مثبت آن، رغبت و اشتیاق شما برای زندگی در آن چندین برابر می‌شود و به راحتی می‌توانید چالش‌هایی مانند زبان آلمانی یا شناخت رفتارها و خصوصیات آلمانی‌ها را پشت سر بگذارید و در این کشور زیبا و دوست‌داشتنی، زندگی، ارتباط و فعالیت‌های خود را آغاز کنید. در ادامه چند مورد از مزیت‌های کشور آلمان را برای شهروندان و افراد مقیم آن بررسی می‌کنیم.

مزایای زندگی در آلمان

این کشور نسبت به سایر کشورهای بزرگ اروپایی از هزینه‌های زندگی مقرون‌به‌صرفه‌ای برخوردار است. با اینکه هزینه‌های زندگی در شهرهای مختلف آلمان متفاوت است اما در کل نمی‌توان گفت که کشوری گران است.

قانون‌مداری آلمان به پایین آوردن نرخ جرم و جنایات این کشور کمک شایانی کرده و آلمان کشوری با امنیت بالا برای زندگی به شمار می‌رود.

آلمان به عنوان یکی از بهترین کشورها در پایین بودن نرخ بیکاری شناخته می‌شود. همچنین امنیت بالایی در زمینه شغلی برای شهروندان و افراد مقیم خود فراهم می‌کند.

این کشور رتبه چهارمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالصی را به خود اختصاص داده و سومین صادرکننده بزرگ و سومین وارد کننده کالا در جهان است.

دانشگاه‌های این کشور از اعتبار خوبی در جهان برخوردارند و هزینه تحصیل در آن‌ها به صورت رایگان یا با هزینه‌های پایینی برای دانشجویان بین‌المللی و مهاجران همراه است.

مراقبت‌های بهداشتی آلمان در سطح بالایی قرار گرفته است. بیش از ۹۰ درصد مردم این کشور تحت پوشش بیمه هستند که این بیمه اکثر هزینه‌های پزشکی را شامل می‌شود.

افراد با بیمه در آلمان رقم پایینی را برای درمان پرداخت می‌کنند و با توجه به سطح درآمد می‌توانند دارای بیمه دولتی یا خصوصی باشند.

متوسط درآمد بالای افراد، امید به زندگی بالا، تعادل میان زندگی شخصی و کار، شرایط مناسب مسکن و... نشان دهنده کیفیت عالی زندگی در این کشور هستند.

در سیستم حمل و نقل عمومی آلمان انواع مختلفی مانند اتوبوس، تراموا، قطار و کشتی را مشاهده می‌کنید که با ایمنی بالا در خدمت عموم مردم هستند.

در صورت نیاز به سفر در آلمان، به راحتی می‌توانید با اتوبوس یا قطار در کشورهای اروپایی جا‌به‌جا ‌شوید و محیطی جذاب و جدید را تجربه کنید.

شهرهای آلمان با جاذبه‌های تاریخی، معماری‌های زیبا و دیدنی‌های طبیعی از زیباترین مقاصد گردشگری به شمار می‌روند و زندگی در این کشور دیدنی، همراه با تفریحات متنوع و اوقات فراغتی شاد است. 

چرا برای دریافت ویزای کار آلمان به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

علاالدین با پشتوانه ۲۰ سال تجربه‌ گردشگری و مدیریتی و بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و زبده در زمینه مهاجرت، خدمات مناسبی را به متقاضیان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در زمینه مهاجرت به آلمان و یافتن بهترین مسیر با توجه به شرایطتان، از افراد متخصص و مجرب علاالدین مهاجر مشاوره بگیرید و یک راه مطمئن برای دستیابی به آینده ایده‌آل خود انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۷۴۴۹۵ با مشاوران خبره علاالدین مهاجر در ارتباط باشید یا برای اطلاعات بیشتر به سایر صفحات وب‌سایت ما مراجعه کنید.

 

پرسش های متداول

بهترین روش مهاجرت به آلمان شامل دریافت ویزای کار از طریق استخدام، خوداشتغالی، برنامه‌های کارآموزی، ویزای فری‌لنسری و ... است.
اقتصاد قوی، امنیت اجتماعی، خدمات بهداشتی و مراقبت‌های بهداشتی عالی، کیفیت بالای زندگی، فرصت‌های شغلی مناسب و سیستم حمل‌ونقل عمومی کامل، حتی در مقایسه با دیگر کشور‌های اروپایی
به طور کلی خیر، اما در برخی از برنامه‌های مهاجرتی آلمان مثل ویزای جاب آفر آلمان و ویزای جست‌وجوی کار محدودیت سنی وجود دارد. در مورد ویزای جاب آفر متقاضی باید بین ۲۵ تا ۴۰ سال باشد، ویزای جاب سیکر هم محدودیت سنی زیر ۴۵ سال دارد.
بله، اگر چه زندگی در آلمان ممکن است هزینه‌های بالایی داشته باشد، اما شرایط شغلی، سقف حقوق و درآمد‌های بالای مشاغل باعث شده تا مهاجرت به آلمان مقرون به صرفه باشد.