ویزای کار انگلستان
در این مطلب چه میخوانیم ؟
جاب آفر انگلستان شامل چه مشاغلی می‌شود؟
ویزای کار نیروی ماهر با پیشنهاد شغل در انگلستان
شرایط دریافت ویزای نیروی کار ماهر انگیس
مزایای مهاجرت به انگلستان از طریق جاب آفر
مدت زمان اعتبار ویزای کار انگلستان
نکاتی برای ویزای نیروی کار پزشکی انگلستان
نکاتی برای ویزای نیروی کار گروه مهندسی
ویزای کار انگلستان با علاالدین مهاجر

مهاجرت به انگلستان با جاب آفر انگلستان

اگر شما جزء افرادی هستید که همیشه رویای زندگی در انگلستان را در سر پرورانده‌اید، زمان آن رسیده که به رویای خود دست یابید. کشور پیشرفته انگلیس یکی از بهترین مقاصد زندگی در دنیا است که به روش‌های مختلف مهاجرت تحصیلی انگلستان، سرمایه‌گذاری، کاری و ... پذیرای مهاجران از سرتاسر دنیا است. در ادامه این مطلب با علاالدین مهاجر قصد داریم به مهاجرت کاری انگلستان از طریق جاب آفر (پیشنهاد شغلی) بپردازیم، با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به انگلستان را در مقاله‌ای دیگر مشاهده نمایید.

جاب آفر انگلستان شامل چه مشاغلی می‌شود؟

جاب آفر انگلستان شامل تمامی رشته‌های مهندسی و غیر مهندسی می‌شود. تمرکز علاالدین مهاجر بر روی دریافت پیشنهاد شغلی رشته‌های مهندسی، پزشکی، مهندسی صنایع، IT، عمران، توریست و غیره است. در این مطلب شرایط و جزئیات مربوط به این رشته‌ها را بررسی می‌کنیم.

ویزای کار نیروی ماهر با پیشنهاد شغل در انگستان

کشور انگلستان مکان بسیار مناسبی برای کار است، چراکه اقتصاد قدرتمندی دارد. همه افراد با هر ملیتی برای کار در انگلستان باید مجوز کار دریافت کنند. افرادی که قصد مهاجرت کاری به انگلستان را دارند معمولا متخصص هستند که این کار را راحت‌تر می‌کند. ویزای کار انگلستان می‌تواند برای برخی کارهای خاص مانند کارهای فصلی، به صورت کوتاه مدت صادر شود. همچنین برای سایر کارها، ویزای بلند مدت کاری صادر می‌شود که قابل تمدید است. در واقع از طریق دریافت پیشنهاد شغلی در انگلیس فرد می‌تواند در مدت زمانی که در انگلستان اقامت دارد کار کند و کسب درآمد داشته باشد.

یکی از راه‌های اخذ ویزای کاری انگلستان، برنامه ویزای کار نیروی ماهر است. با استفاده از این روش در صورتی که شما واجد شرایط باشید می‌توانید از سوی یک کارفرمای انگلیسی در این کشور پیشنهاد شغلی دریافت کنید و از این طریق به اقامت موقت و سپس اقامت دائم این کشور دست یابید. لازمه این کار به این صورت است که فرد باید در سیستم ATS (Application Tracking System) رزومه خود را ایجاد کند، بعد از حدود یک ماه از فرآیند فایلینگ، می‌توانید شغل مورد نظر خود را علاالدین مهاجر مفتخر است که با بهره‌گیری از شبکه معتبر و معتمد خود برای متقاضیان عزیز پیشنهاد کاری واقعی دریافت کند.

شرایط دریافت ویزای نیروی کار ماهر انگیس

در قدم اول برای دریافت ویزای کاری انگلیس، نیاز نیست مدارکی ارائه دهید، فقط باید فرم ارزیابی اولیه که در اختیارتان قرار می‌گیرد را کامل کنید. این فرم ارزیابی اولیه برای این است که سنجیده شود آیا فرد واجد شرایط دریافت ویزای کاری هست یا خیر؟

دریافت این نوع ویزا امتیاز بندی دارد و باید حداقل ۷۰ امتیاز در سیستم امتیازبندی ویزای انگلستان کسب کنید. برای کسب امتیاز موارد زیر می‌تواند کمک کننده باشد:

شرایط لازم برای دریافت ویزای نیروی کار ماهر انگیس

داشتن سابقه ی سفر به این کشور (این مورد اهمیت بالایی دارد)

دریافت پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمایان واجد شرایط

دانش زبان کافی (برای رشته‌های مهندسی حداقل نمره آیلتس ۵ جنرال در تمامی مهارت‌ها، برای رشته‌های زیرمجموعه پزشکی داشتن نمره آیلتس حداقل ۷.۵ آکادمیک در تمامی مهارت‌ها)

در رشته‌های پزشکی: گذارندن آزمون NHS (این آزمون تستی و کامپیوتری در دبی برگزار می‌شود)

در رشته‌های مهندسی: داشتن تجربه کار مرتبط برای سپری کردن مصاحبه شغلی کارفرما با موفقیت

سابقه کار و رشته تحصیلی باید در یک زمینه باشند.

نوشتن رزومه دقیق و کامل یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت پیشنهاد شغلی و ویزای کار است.

دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل مقطع لیسانس

تمکن مالی کافی

ارائه سایر مدارک روتین مورد نیاز که از متقاضی درخواست می‌شود.

نکته: معمولا در زمان کوتاهی بین ۲ الی ۳ هفته شغل مورد نظر یافت می‌شود که موقعیت مکانی آن قابل تعیین نیست.

جاب افر انگلستان - ویزای کار انگلستان

مزایای مهاجرت به انگلستان از طریق جاب آفر

بسیاری از افرادی که انگلیس را برای مقصد مهاجرت خود انتخاب می‌کنند، به خوبی از آینده روشن در این کشور زیبا آگاهند. سیستم آموزشی با کیفیت به همراه بهترین دانشگاه‌ها و موسسات علمی، فرصت‌های شغلی فراوان، میانگین بالای درآمد، بازار کار پویا و امیدوار کننده، مراقبت‌های بهداشتی رایگان و ... از مواردی است که باعث شده است اشتیاق افراد برای زندگی در کشور انگلیس بالا برود.

یکی از مهم ترین مزایای دریافت جاب آفر انگلستان این است که به شما امکان می‌دهد مدت طولانی در این کشور زندگی گنید. ویزای جاب آفر انگلیس ۳ ساله و ۶ ساله است و شما می‌توانید با دریافت آن، برای کار در انگلیس اقامت دائم نیز بگیرید و با خیال راحت از زندگی در این کشور لذت ببرید. از مزایای دریافت جاب آفر انگلستان و زندگی در این کشور می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • در این کشور هیچ تفاوت خاصی بین شما و شهروندان اتحادیه اروپا نخواهد بود، چراکه با توجه به قوانین سال های اخیر که برای تسهیل روند مهاجرت نیروی کار متخصص خارجی در کشور انگلستان تصویب شده است، کارفرمایان این کشور موظف به رعایت این موضوع هستند. بنابراین بر طبق این قانون، میزان مهارت کارمندان با استفاده از یک سیستم رتبه‌بندی سنجیده می‌شود که این به کارفرما کمک زیادی در شناخت نیروی متخصص می‌کند.
  • یادگیری زبان انگلیسی بسیار راحت تر از زبان های کشور های دیگر است، چرا که اکثر ما با زبان انگلیسی آشنایی نسبتاً‌ خوبی داریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که جهت دریافت جاب آفر کشور انگلستان باید سطح زبان مناسبی داشته باشید.
  • یکی دیگر از مزایای جاب آفر انگلستان این است که در کنار بازار کار پر رونقی که وجود دارد کارفرمایان حقوق بالایی را برای کارمندان و کارگران خود در نظر می‌گیرند. دولت انگلستان نیز هرساله میزان حداقل حقوق کارمندان و کارگران را با توجه‌ به میزان تورم کشور تغییر می‌دهد و مانند سایر کشورهای اروپایی نیست.
  • با دریافت جاب آفر انگلستان شما می‌توانید به طور هم‌زمان علاوه بر دنبال‌کردن شغل دلخواه‌ خود، برای کسب مهارت حوزه شغلی خود از آموزشگاه‌های مختلف واقع در این کشور اقدام کنید. این مزیت مهم است چون کارفرمایان نسبت به کسب مهارت و بالا بردن دانش کارمندان علاقه نشان می‌دهند و در صورت افزایش مهارت کارمند و پیشرفت وی، به فرد ترفیع رتبه می‌دهند.
  • استاندارد بالای زندگی در انگلستان یکی دیگر از مزایای آن است چون جزو ثروتمندترین کشورهای جهان است. انگلستان با زیرساخت های مدرن، سیستم مراقبت های بهداشتی عالی و صحنه فرهنگی پر رونقی که دارد، می‌تواند مقصد جذابی برای افرادی که به دنبال کیفیت زندگی بالا هستند، باشد.

در نهایت می‌توان گفت مزیتی که در جاب آفر انگلستان بسیار حائز اهمیت است، امکان اقدام به اخذ اقامت دائم این کشور بعد از گذشت چند سال از اشتغال و زندگی در انگلیس، در صورت نبود مشکل قانونی، می‌باشد. این مورد خیال هر فردی را از مهاجرت کاری به انگلستان راحت می‌کند. اگر شما از طریق جاب آفر و برنامه ویزای کار نیروی ماهر انگلیس اقامت این کشور را دریافت نمایید از برخی امتیازها برای زندگی خود و خانواده‌تان در این کشور رویایی برخوردار خواهید شد، از جمله:

امتیازات زندگی در کانادا
امکان همراهی و دریافت ویزای کار تمام وقت و نامحدود برای همسر امکان همراهی فرزندان مجرد و وابسته (زیر ۱۸ سال)
امکان تحصیل رایگان فرزندان در مدارس دولتی بهره‌مندی از سیستم بهداشت و درمان رایگان و برخورداری از بیمه برای کل خانواده

مدت زمان اعتبار ویزای کار انگلستان

مدت زمان جستجوی کار و پروسه انجام مراحل از هنگام ارائه کامل مدارک به طور معمول بین ۳ تا ۷ ماه زمان می‌برد که گاهی ممکن است در برخی موارد با توجه به شرایط و مدارک، مراحل در زمان کمتر نیز انجام پذیرد. همچنین مدت زمان ویزای نیروی کار ماهر انگلستان به مدت زمان قرارداد شغلی بستگی دارد. قراردادها معمولا بین ۳ الی ۶ سال تنظیم می‌شوند که ویزای کار بلند مدت نیروی کار نهایتا به مدت ۵ ساله برای متقاضیان صادر می‌شود. این ویزا به صورت نامحدود قابل تمدید است و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به این موضوع اشاره کرد که متقاضیان پس از ۵ سال حضور و کار با این ویزا در انگلستان، می‌توانند برای اقامت دائم این کشور درخواست بدهند.

نکاتی برای ویزای نیروی کار پزشکی انگلستان

نکاتی برای ویزای نیروی کار پزشکی انگلستان

پزشکان و زیرمجموعه‌های پزشکی حتما باید پیش از ورود به انگلستان، آزمون جامع وزارت بهداشت این کشور که NHS نام دارد را بگذرانند. از این رو فرایند جستجو و دریافت پیشنهاد شغلی توسط تیم ما، بلافاصله پس از قبولی متقاضی در این آزمون آغاز می‌شود.

پزشکان دارای تخصص و جراحان ابتدا باید به مدت دو سال با عنوان پزشک عمومی مشغول به کار شوند و سپس بعد از دو سال می‌توانند در حوزه تخصصی خود فعالیت کنند.

دستمزد سالانه پزشکان و دندانپزشکان از حداقل ۷۵ هزار پوند شروع می‌شود که از این مبلغ ۲۹ درصد مالیات دریافت می‌شود.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تقاضا برای پزشک، دندانپزشک و داروساز بسیار بسیار بالاست.

 نکاتی برای ویزای نیروی کار گروه مهندسی

  • در بخش مهندسی برای رشته‌های کامپیوتر، IT، مکانیک و صنایع تقاضا زیاد است و به سرعت جاب آفر دریافت می‌شود.
  • دستمزد رشته‌های مهندسی از ۵۵ هزار پوند در سال شروع می‌شود و ۲۰ درصد مالیات پرداخت می‌کنند.
  • لینک وقت مصاحبه رشته‌های مهندسی در وب‌سایت رسمی انگلستان قرار داده می‌شود و قابل مشاهده است. پس از قبولی در مصاحبه با کارفرما، متقاضی می‌تواند برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کند.
  • چهار هفته پس از انگشت‌نگاری ویزا دریافت می‌شود.

ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان با علاالدین مهاجر

برای ساخت آینده رویایی خود در کشور رویایی انگلستان زمان را از دست ندهید. علاالدین مهاجر با تیم حرفه‌ای و مجرب خود تا دستیابی به آرزوهایتان در کنار شما است. فقط مقصد مهاجرت خود را تعیین کنید تا کارشناسان ما از صفر تا صد مراحل مهاجرت قدم به قدم شما را یاری کنند. همچنین در صورتی که به دنبال دریافت ویزای توریستی بلند مدت انگلستان هستید کافیست کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به سایر کشورها مانند مهاجرت به آلمان، مهاجرت به اسپانیا وغیره از طریق شماره تماس ۰۲۱۷۴۴۹۵ با ما در ارتباط باشید یا مطالب جامع را در وب‌سایت علاالدین مهاجر مطالعه بفرمایید. 

پرسش های متداول

مزایایی از جمله امکان دریافت ویزای کاری بلندمدت (تا ۶ سال)، امکان دریافت اقامت دائم بعد از گذشت ۵ سال از شروع کار، حقوق بالا و شرایط مشابه با شهروندان اتحادیه اروپا به مهاجران ارائه می‌شود.
مدت‌زمان اعتبار ویزای کاری برای انگلیس بستگی به مدت قرارداد شغلی دارد. ویزای کاری بلندمدت نیروی ماهر برای مدت ۵ سال صادر می‌شود و بعد از آن قابل‌تمدید است.
انجام و نهایی‌شدن پروسه جستجوی کار و پیگیری مدارک برای دریافت ویزای کار انگلیس چقدر طول می‌کشد؟
داشتن شرایطی از جمله یک پیشنهاد شغلی معتبر، سابقه سفر به انگلیس، دانش زبانی موردنیاز (بر حسب رشته کاری)، تجربه کار و مدرک تحصیلی مرتبط لازم است.