ویزای توریستی بلند مدت انگلستان
در این مطلب چه میخوانیم ؟
دریافت ویزای توریستی انگلیس برای ایرانیان
انواع ویزای توریستی انگلستان
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی انگلیس
نکاتی برای دریافت ویزای توریستی انگلستان
مدت زمان اقامت در انگلیس با ویزای توریستی بلندمدت
چرا برای دریافت ویزای توریستی انگلستان به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

ویزای توریستی بلند مدت انگلستان

ویزای توریستی یا ویزیتوری از محبوب‌ترین انواع ویزای انگلستان به شمار می‌رود که با توجه به نوع سفر متقاضی، به صورت سینگل و مولتی صادر می‌شود. این نوع ویزا معمولا به دلیل دیدار با خانواده، شرکت در همایش و اقدامات تجاری، تفریح و گردش با مدت اعتبار مختلف به متقاضیان ارائه خواهد شد. اگر قصد دریافت ویزای توریستی انگلستان را دارید در این مطلب همراه علاءالدین باشید تا با کلیات این روش مهاجرت آشنا شوید. همچنین در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارید و فقط نمی‌خواهید برای تفریح و گردش به این کشور سفر کنید کافیست کلیک کنید تا با مراحل و شرایط آن آشنا شوید.

دریافت ویزای توریستی انگلیس برای ایرانیان

اخذ ویزای توریستی انگلستان برای ایرانیان نیازی به مراجعه به کشورهای دیگر ندارد، چراکه کشور انگلیس در ایران سفارت و دفتر رسمی VFS دارد. به همین علت انجام تمام کارهای درخواست و صدور ویزای توریستی انگلستان و در نهایت اخذ آن در ایران قابل انجام است. در ضمن ویزای توریستی انگلیس برای ایرانیان همانند شهروندان سایر کشورهاست و هیچ تفاوتی ندارد. پس محدودیت خاصی برای ایرانیان در دریافت این ویزا وجود ندارد و کافیست با خیال راحت مراحل دریافت ویزای توریستی بلند مدت انگلستان را به کارشناسان مجرب علاالدین مهاجر بسپارید.

انواع ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان با توجه به هدف متقاضی از سفر به این کشور دارای انواع مختلفی است که در ادامه این مطلب درباره هریک به اختصار توضیح داده‌ایم:

  • ویزای توریستی انگلیس برای دیدار با خانواده: اگر بخواهید خانواده خود را در انگلستان ببینید، باید درخواست ویزای توریستی دیدار با خانواده را بدهید. البته شما به یک دعوتنامه معتبر از سمت خانواده خود در انگلیس نیاز دارید که باید نسبت فامیلی متقاضی با فرد دعوت کننده در آن نوشته شده باشد.
  • ویزای توریستی انگلیس برای تفریح و گردشگری: اگر قصد تفریح در انگلیس را دارید، باید ویزای تفریح و گردشگری توریستی انگلیس را درخواست کنید. برای درخواست این نوع ویزا، به دعوتنامه نیازی نیست و فقط توجه به تاریخچه سفر و منابع مالی شما خواهد بود.
  • ویزای توریستی انگلستان برای اقدامات تجاری: اگر قصد شما از سفر به انگلستان برای شرکت در همایش‌ها و جلسات تجاری است، باید درخواست ویزای توریستی تجاری ثبت کنید. برای دریافت این ویزا شما نیاز به دعوتنامه‌ای از سوی برگزارکننده همایش دارید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی انگلیس

برای دریافت ویزای انگلستان نیاز به تحویل مدارکی دارید که در ادامه برایتان شرح داده‌ایم. البته نسبت به قصد شما از دریافت ویزای توریستی انگلیس (نوع و مدت زمان) مدارک ممکن است متفاوت باشد که کافیست از کارشناسان علاالدین راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی انگلیس

فرم درخواست ویزای توریستی انگلیس

ارائه سوابق بیمه تامین اجتماعی (در صورت وجود)

گذرنامه متقاضی با حداقل یک سال اعتبار

مدارک مربوط به اموال و دارایی ( شامل اسناد ملک، ماشین و غیره به نام متقاضی)

اصل و ترجمه شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت

گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت وجود)

ارائه پاسپورت‌های قبلی طی ده سال گذشته (برای مشخص شدن تاریخچه سفری متقاضی)

مدارک مالی (تمکن مالی به پوند و گردش حساب ۶ ماهه اخیر)

گواهی اشتغال به کار (در صورت وجود)

دعوت‌نامه معتبر (در صورت وجود)

*البته تمامی مدارک متقاضی باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند که نکته ی بسیار مهمی است و کارشناسان علاالدین مهاجر در این مورد نیز شما را راهنمایی خواهند کرد.

ویزای توریستی انگستان

نکاتی برای دریافت ویزای توریستی انگلستان

نکاتی برای دریافت ویزای توریستی انگلستان

انگشت نگاری متقاضی در هر کشوری انجام شود، در نهایت تمام پرونده‌ها در دفتر ابوظبی امارات بررسی خواهد شد.

کودکان زیر ۱۴ سال باید به همراه پدر و مادر به دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنند. البته از کودکان انگشت نگاری انجام نمی‌شود.

زمانی که تمام هزینه‌های ویزای توریستی را پرداخت کردید، ۳۰ روز فرصت دارید که برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر مربوطه مراجعه کنید.

بررسی تمکن مالی و گردش حساب متقاضی در صدور ویزای توریستی انگلیس با دقت بیشتری انجام می‌شود.

مدت زمان اقامت در انگلیس با ویزای توریستی بلندمدت

ویزای توریستی انگلیس با توجه به درخواست متقاضیان، در مدت زمان‌های مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی انگلستان در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله صادر می‌شود که متقاضیان در این بازه‌های زمانی می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در انگلستان اقامت داشته باشند. البته متقاضیان باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که بعد از دریافت ویزای توریستی از هر نوعی که باشد، در هر سفر به انگلیس تنها ۶ ماه در این کشور امکان حضور دارند و حتما باید خروج از مرز این کشور و ورود مجدد را ثبت کنند تا به مشکلی برنخورند. 

اتباع ایالات متحده آمریکا، کشورهای منطقه اقتصادی اروپا، سوئیس یا برخی کشورهای مشترک المنافع برای سفر کوتاه به بریتانیا نیازی به ویزا ندارند اما سایر ملیت‌ها برای سفر به انگلستان نیازمند ویزای توریستی موقتی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد حداکثر برای مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. اما اگر به طور منظم و به منظور تفریح یا بازدید تجاری یا خانوادگی به انگلستان سفر می‌کنید و می‌خواهید با فرار از روند طولانی تهیه اسناد برای هر نوبت ورود، در زمان خود صرفه جویی کنید، می‌توانید برای دریافت ویزای بلند مدت انگلستان با دعوتنامه رسمی اقدام کنید.

این ویزا با مدت زمان ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله اعطا می‌شود که باز هم باید به خاطر داشته باشید که مدت زمان هر سفر در انگلستان نباید بیش از ۶ ماه در سال طول بکشد. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که امکان صدور ویزای توریستی انگلستان با اعتبار بیش از ۱۰ سال وجود ندارد. همچنین با دریافت ویزای توریستی انگلیس اجازه کار و تحصیل در این کشور را نخواهید داشت و نمی‌توانید درخواست تغییر کاربری ویزا را نیز بدهید.

ویزای توریستی بلندمدت انگلیس

چرا برای دریافت ویزای توریستی انگلستان به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

علاالدین به متقاضیانی که سابقه رد شدن ویزا دارند، کمک می‌کند که برای دریافت ویزای توریستی کشور انگلستان درخواست دهند. دریافت ویزای توریستی این فرصت را به شما می‌دهد تا تاریخچه خود را پاک کنید و بعد از آن برای ویزای طولانی مدت اقدام کنید. برای اطلاع از شرایط و هزینه های ویزای توریستی بلند مدت انگلستان و اقدام کافیست تا با شماره ۰۲۱۷۴۴۹۵ تماس بگیرید و نامه ریجکتی خود را به همراه مدارک مشخصی ارائه دهید. همچنین با داشتن حداقل مدرک لیسانس و سابقه کاری مرتبط با تحصیلاتتان، می‌توانید برای ویزای کار انگلستان یا همان جاب آفر انگلستان از طریق علاالدین مهاجر اقدام نمایید که به دلیل دسترسی خاص به پنل‌های کاریابی، در زمانی بسیار کوتاه، بهترین شغل را برای شما پیدا می‌کند.

در آخر باید ذکر کرد علاالدین یکی از جامع ترین و معتبرترین مراجع خدمات گردشگری کشور است که باعث می‌شود متقاضیان در طول مراحل پرونده خود، نیاز به مراجعه به مراکز متعدد نداشته باشند و تمام خدمات مورد نیاز سفر و مهاجرت قابل ارائه است. علاالدین مهاجر از تصمیم‌گیری برای سفر به انگلستان و رسین به آن در کنار شما است.

پرسش های متداول

ویزاهای توریستی به مدت ۶ ماهه، ۲، ۵ و ۱۰ ساله صادر می‌شود. در هر سفر فرد تا حداکثر ۶ ماه می‌تواند در این کشور حضور داشته باشد و باید پس از آن خروج و ورود مجدد ثبت کند.
مدارک موردنیاز شامل گذرنامه با حداقل یک سال اعتبار، ارائه مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی، تاریخچه سفر، اطلاعات مالی مثل گردش حساب و اسناد مرتبط با دارایی‌ها مانند ملک یا خودرو است.
بله. برای ویزای دیدار خانوادگی، معمولاً نیاز به دعوت‌نامه از افراد درجه یک در انگلستان و اثبات نسبت فامیلی است، درحالی‌که ویزای توریستی نیاز به این اثبات ندارد.
با ویزای انگلیس می‌توانید به شهرهای مختلف، جاذبه‌های گردشگری، مناطق طبیعی و فرهنگی، موزه‌ها، و مکان‌های تاریخی انگلیس سفر کنید.