ثبت شرکت در دبی
در این مطلب چه میخوانیم ؟
مزایای ثبت شرکت در دبی
مراحل ثبت شرکت در دبی
انواع شرکت در دبی
شرایط ثبت شرکت در دبی
هزینه ثبت شرکت در دبی
ثبت شرکت در دبی با علاالدین مهاجر

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در کشورهای مختلف یکی از شیوه های مهاجرتی پرطرفدار است که می‌تواند اقامت آن کشور را برای شخص به همراه داشته باشد. همچنین این امکان برای افراد وجود دارد که کسب وکار خود را گسترش دهند و آینده روشن تری برای تجارتشان رقم بزنند. از مزایای دیگر ثبت شرکت در خارج می‌توان به افتتاح حساب در بانک های بین المللی، برخورداری از معافیت های مالیاتی و غیره اشاره کرد که این روش مهاجرتی را مناسب ترین روش برای صاحبان کسب و کار می‌سازد. در واقع برای صاحبان کسب و کار، ثبت شرکت در خارج باعث می‌شود که راه شخص به بازارهای جهانی باز شود و در زمینه فعالیت خود بتواند به جایگاهی بین المللی دست یابد. در ادامه این مقاله به ثبت شرکت در دبی و انواع شرکت ها در این کشور، شرایط و مدارک لازم برای این کار و مراحلی که نیاز است پشت سر بگذارید، پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید. 

ثبت شرکت در دبی را می‌توان یکی از روش های اصولی و سریع برای اخذ اقامت امارات و مهاجرت به دبی دانست. اخذ اقامت دبی به همراه خانواده، افتتاح حساب و تجارت آزاد با جهان، نرخ مالیات صفر، امکان ثبت شرکت در دبی بدون نیاز به شریک اماراتی (با مالکیت صددرصد) و با دفتر مجازی از جمله مزایای مهم و جذاب این کشور برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار می‌باشد. اگر از آن دسته افراد هستید که قصد توسعه کسب وکار خود را دارید و یا فقط می‌خواهید اقامت دبی و امارات را برای خود و خانواده تان اخذ کنید، کارشناسان مجرب علاالدین مهاجر می‌توانند شما را در این مسیر همراهی کنند. در این مقاله به صورت کامل به موضوع ثبت شرکت در دبی و مزایای این کار از طریق موسسه مهاجرتی علاالدین پرداختیم. 

مزایای ثبت شرکت در دبی

در سال های اخیر ثبت شرکت در امارات آمار رو به بالایی داشته است چراکه ثبت شرکت در دبی و امارات مزایای بی شماری دارد. در واقع این مزایا در کنار رشد سریع اقتصادی، وجود فرصت های متعدد سرمایه گذاری وفعالیت تجاری باعث شده که دبی به بهترین کشور عربی برای ثبت کشور بدل شود. از مهم ترین مزایای ثبت شرکت در دبی که می‌تواند با کاربری تجاری، تولیدی یا خدماتی باشد، به شرح زیر است: 

مزایای ثبت شرکت در دبی

اخذ اقامت امارات (با تمدید نامحدود) به وسیله ثبت شرکت در دبی

امکان صدور جاب آفر و جذب نیروی کار از خارج از امارات (حتی ایران) پس از شروع به‌کار 

امکان اخذ اقامت امارات برای خانواده 

برای ثبت شرکت در دبی الزامی به اجاره یا خرید دفتر ندارید. (ثبت شرکت با دفتر مجازی امکان‌پذیر است) 

عدم نیاز به مدرک زبان و مدرک تحصیلی (به‌جز برخی مشاغل و حوزه‌های مجوز حرفه‌ای) 

با ثبت شرکت در امارات و دبی می‌توانید در مناقصه‌های دولتی آن کشور شرکت کنید. 

عدم نیاز به داشتن شرکت از قبل و کارمند بیمه‌ شده 

امکان خرید املاک و مستغلات در امارات با ثبت شرکت در دبی 

امکان انجام تا ۱۰ فعالیت تجاری با ۱ لایسنس یا مجوز ثبت شرکت (به شرطی که در یک گروه باشند) 

تجارت آزاد در بازارهای جهانی با ثبت شرکت در امارات امکان‌پذیر است. 

بدون محدودیت سنی خاص (افراد بین ۶۰-۱۸ سال می‌توانند اقدام کنند) 

با ثبت شرکت در امارات امکان تجارت در منطقه GCC را پیدا می‌کنید. 

امکان اخذ اقامت امارات برای همسر و فرزندان 

فاصله کم با ایران و وجود پروازهای همیشگی از ایران به امارات 

برخورداری از حق تحصیل و بیمه سلامت در امارات 

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در امارات و دبی 

اخذ اقامت ۲ ساله امارات با قابلیت تمدید به‌صورت نامحدود 

سریع‌ترین راه برای دریافت اقامت دبی، ثبت شرکت در این کشور ثروتمند و در حال توسعه است. دریافت اقامت از این طریق به صورت نامحدود قابل تمدید است. 

مراحل ثبت شرکت در دبی

موسسه مهاجرتی علاالدین برای ثبت شرکت شما در دبی ابتدا ارزیابی اولیه ای به صورت رایگان انجام می‌دهد که صلاحیت شخص برای ثبت شرکت و دریافت اقامت بررسی شود. سپس ثبت شرکت به صورت General Trading و یا LLC انجام می‌گردد. برای پزشک ها نیز ثبت تخصصی کلینیک توسط علاالدین مهاجر انجام می‌گردد. همچنین ثبت انواع شرکت با کاربری مختلف شامل صادرات، واردات و رستوران و کارخانه نیز امکان پذیر خواهد بود. 

انواع شرکت در دبی

  • شرکت General Trading یا تجارت عمومی: ثبت این نوع شرکت یکی از انتخاب های تجار و بازرگانان برای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است که می‌توان در دبی و سایر بخش های امارات متحده نسبت به تاسیس آن اقدام کرد. برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی باید نوع شرکت و حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید، چراکه شرایط ثبت شرکت نسبت به نوع شرکت و فعالیتی که قرار است انجام دهید، تغییر می‌کند. 
  • شرکت LLC با مسئولیت شخصی و بدون نیاز به شریک عرب: این نوع شرکت بدون فعالیت واقعی تا یک سال می‌تواند اعتبار داشته باشد و فرد می‌تواند از این طریق کارت اقامت دو ساله دریافت نماید. البته در این ۲ سال باید هر یک سال هزینه های تمدید آن را پرداخت کند. برای اطلاع از هزینه های ثبت شرکت در دبی و تمدید آن کافیست با کارشناسان مجرب علاالدین مهاجر تماس بگیرید. 
  • ثبت شرکت از طریق شریک تجاری: در صورتی که فرد فقط بخواهد به واسطه ی ثبت شرکت اقامت دریافت کند و در واقع نخواهد به صورت شخصی شرکتی را در دبی ثبت کند، می‌تواند یکی از شرکت های کارگذار که در دبی را انتخاب کند و زیرمجموعه آن شود. در این مورد، شخص تا ۲ سال اول هیچ تعهدی ندارد و بعد از آن باید هزینه های تمدید را بپردازد. 

شرایط ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی شرایطی دارد که با گذراندن چند مرحله می‌توانید در این کشور مشغول به کار شوید. از جمله این مراحل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

مراحل ثبت شرکت در دبی

شرایط سنی ثبت شرکت در دبی از ۱۸ تا ۶۰ سال است. 

ثبت شرکت در دبی بین یک تا چهار هفته طول می‌کشد. 

در سال‌های اخیر قوانین برای ثبت شرکت دبی و امارات تغییر کرده است به همین علت نیازی به داشتن کفیل یا شریک اماراتی ندارید و می‌توانید مالک صددرصد شرکت خود باشید. 

تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه ثبت شرکت در دبی و امارات 

خدمات علاالدین مهاجر برای ثبت شرکت در دبی ارائه مشاوره، آماده سازی مدارک و در نهایت ثبت شرکت است که روند کار به صورت اصولی برای متقاضیان محترم انجام می‌شود. 

هزینه ثبت شرکت در دبی

هزینه های ثبت شرکت در دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان مجرب علاالدین مهاجر در تماس باشید. می‌توانید جزییات تمام هزینه ها اعم از هزینه اخذ لایسنس شرکت در دبی، هزینه ترجمه مدارک و پرداخت هزینه های دفترخانه، هزینه دفتر کار مجازی در دبی، هزینه اخذ کارت اقامت امارات، هزینه افتتاح حساب در امارات و غیره را از موسسه مهاجرتی علاالدین جویا شوید. 

ثبت شرکت در دبی با علاالدین مهاجر

موسسه مهاجرتی علاالدین مهاجر در مسیر ثبت شرکت شما در دبی و اخذ اقامت این کشور پیشرفته از ابتدا همراه شما خواهد بود. پس با خیال راحت تمامی کارهای خود را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. همچنین در صورتی که می‌خواهید به هر یک از کشور های اروپایی مهاجرت کنید، پیشنهاد می‌کنیم به سایر بخش های سایت علاالدین مهاجر مانند دریافت پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و سایر کشورها سر بزنید. 

پرسش های متداول

خیر، کشور امارات سیاستی برای اعطای پاسپورت به شهروندان خارجی ندارد. با ثبت شرکت در دبی می‌توانید اقامت امارات با قابلیت تمدید نامحدود را اخذ کنید.
از لحاظ قانونی امکان راه‌اندازی چندین تجارت تحت یک LLC وجود دارد. بسیاری از کارآفرینانی که این کار را انجام می‌دهند از یک“بیانیه نام ساختگی” که تحت عنوان “DBA” شناخته می‌شود، استفاده می کنند تا یک تجارت اضافی را با نام دیگری اداره کنند.
کل پروسه ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت این کشور، در مجموع بین ۳۰ تا ۴۰ روز زمان می‌برد.
در دبی ثبت شرکت به صورت مجازی به‌دلیل الزام اعلام هویت (امضاء و اثر انگشت) امکان‌پذیر نیست.