/Files/alaedinmohajer.com/GardeshImage/4_17d96.jpg
در این مطلب چه میخوانیم ؟
آشنایی با کشور اسپانیا
مزایای زندگی در اسپانیا
بهترین روش های دریافت اقامت اسپانیا
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا
مهاجرت تحصیلی به اسپانیا
مهاجرت کاری به اسپانیا
چرا برای مهاجرت به اسپانیا به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا و زندگی در رفاه چشم‌گیر کشورهای قاره سبز اروپا، برای بسیاری از افراد همانند رویا است. اخذ اقامت این کشور فرصتی جذاب برای افرادی است که به دنبال زندگی در کشوری با آب‌و‌هوای معتدل، فرهنگ پویا و فرصت‌های شغلی خوب هستند. همچنین یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب اسپانیا برای ادامه زندگی، اقتصاد این کشور است که در واقع چهاردهمین قدرت اقتصادی جهان است. مهاجرت به اسپانیا به روش سرمایه‌گذاری، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای ورود به بازارهای جهانی و دوست‌داران زندگی و فعالیت در قاره اروپا باشد. یکی دیگر از دلایلی که افراد به دنبال اخذ اقامت اسپانیا هستند، آزادی و زندگی آرام در کنار مذاهب دیگر است، چراکه این کشور، تمام ادیان از یهودیت، مسحیت و اسلام را به خود دیده است. همچنین فرهنگ غنی، سطح زندگی استاندارد و زندگی در کنار مردمانی با اخلاق، اسپانیا را به کشوری ایده‌آل برای مهاجرت تبدیل کرده است. در ادامه با علاالدین مهاجر همراه شوید و با سرزمین ماتادورها، نکات مثبت زندگی در این کشور و بهترین راه‌های دریافت اقامت اسپانیا بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با کشور اسپانیا

کشور اسپانیا از نظر جغرافیایی در جنوب غربی اروپا و در شبه‌جزیره ایبری واقع شده و با پرتغال، فرانسه و جبل‌الطارق مرز زمینی دارد. سایر مرزهای اسپانیا، مرزهای آبی است. همین ویژگی سبب به وجود آمدن سواحل شنی نیلگون و فوق‌العاده‌ای در مرزهای دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس شده است. اسپانیا یک کشور چهار فصل و دارای آب‌و‌هوای معتدل و مدیترانه‌ای است. این کشور جزایر شگفت‌انگیز و مشهوری همانند جزایر قناری و بالئاری را در خود جای داده است. شهر مادرید، پایتخت اسپانیا و شهرهای بارسلون، بیلبائو، مالاگا، سویا و والنسیا از مشهورترین و مهم‌ترین شهرهای این کشور هستند. این کشور بزرگ و پرجمعیت که با نام رسمی پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود، یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. حکمرانی پادشاهان متفاوت و گذر از فراز و نشیب‌های زیاد در طول تاریخ اسپانیا، آثار تاریخی بسیاری را در این دیار کهن به یادگار گذاشته است.

اسپانیا را به دلیل ورزش محبوب گاوبازی، با نام سرزمین ماتادورها نیز می‌شناسند. در این کشور، مردمی از نژادها و فرهنگ‌های مختلفی در کنار هم به خوبی زندگی می‌کنند و مردم آن به خونگرم بودن مشهورند، به همین دلیل است که افراد زیادی از سرتاسر جهان به دنبال اطلاعات و آشنایی با چگونگی اخذ اقامت اسپانیا و شرایط زندگی در این کشور هستند. از علایق آن‌ها می‌توان به هنر و فوتبال اشاره کرد به طوری که می‌توان هنر را در جای‌جای زندگی آن‌ها مشاهده کرد. مردم اسپانیا در انتخاب دین آزادند اما حدود ۹۷ درصد این افراد مسیحی هستند. 

 

مزایای زندگی در اسپانیا

دلایل بسیاری وجود دارد که شمار زیادی از علاقه‌مندان به مهاجرت از سرتاسر جهان، اسپانیا را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می‌کنند. مهاجران ایرانی نیز در سال‌های اخیر استقبال فراوانی از مهاجرت به این مقصد جذاب داشته‌اند. در ادامه به برخی از بهترین ویژگی‌های مهاجرت و زندگی در اسپانیا اشاره خواهیم کرد.

مزایای زندگی در اسپانیا

هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه: یکی از بهترین ویژگی‌های زندگی در اسپانیا، پایین بودن هزینه‌های آن نسبت به سایر شهرهای اروپایی مانند لندن است. برای مثال هزینه خرید و اجاره ملک در این کشور تفاوت بسیاری با بیشتر کشورهای اروپایی دارد.

خدمات درمانی: دیگر ویژگی آن، خدمات درمانی رایگان است که در اختیار افراد دارای تابعیت و اقامت این کشور قرار می‌گیرد.

آب‌و‌هوای عالی: خوش آب‌و‌هوا بودن اسپانیا و آب‌و‌هوای لذت‌بخش مدیترانه‌ای آن، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین خصوصیات زندگی در این کشور است.

دارای محیط پذیرنده: چندفرهنگی بودن مردم این کشور، شرایط را برای مهاجران این سرزمین آسان می‌کند. در واقع مردم اسپانیا به خوبی با تازه واردان ارتباط برقرار می‌کنند و شما را از چالش تنهایی و بیگانگی در کشور جدیدتان رهایی می‌بخشند.

طبیعت فریبنده: طبیعت و سواحل زیبای اسپانیا، شما را شیفته خود می‌کنند به طوری که حتی ممکن است با انتخاب شغل گردشگری و مرتبط، ترجیح دهید اوقات خود را در سواحل یا هتل‌ها و تفریح‌گاه‌ها بگذرانید.

امن بودن: امنیت بالا و پایین بودن نرخ جرم و جنایت در اسپانیا یکی از عواملی است که می‌توانید این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید و از زندگی در آن لذت ببرید. 

امید به زندگی: مردم این کشور ترجیح می‌دهند از هر زمانی حتی در میان سختی‌ها و دشواری‌های زندگی به خوشی هر چند کوچک مشغول شوند و از زندگی لذت ببرند. در واقع تعادل میان کار و زندگی در میان مردم این کشور به خوبی دیده می‌شود. 

ارزشمندی خانواده: فرهنگ جالب دیگری که در میان مردم اسپانیا رواج دارد، فرهنگ خانواده‌پرور بودن آن‌ها است. این افراد همیشه اولویتشان خانواده است و به دید و بازدید اعضای خانواده و بزرگان فامیل اهمیت بسیاری می‌دهند.

رشد اقتصادی: واحد پول این کشور یورو است که با توجه به ارزش آن، کسب درآمد به یورو و سرمایه‌گذاری با یورو، تاثیر چشمگیری در زندگی مهاجران دارد.

بهترین روش های دریافت اقامت اسپانیا

برای زندگی در این کشور راه‌های گوناگونی پیش روی شما است که با توجه به شرایط و توانایی‌های خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در حال حاضر بهترین روش های مهاجرت به اسپانیا عبارتند از:

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا

مهاجرت به روش سرمایه‌گذاری در اسپانیا از بهترین و آسان‌ترین روش‌های دریافت اقامت این کشور است. در این روش علاوه بر سرمایه‌گذاری در کشوری با اقتصاد رو‌به‌رشد و باثبات، از حمایت‌های مالی نیز برخوردار می‌شوید و اقامت این کشور را به دست می‌آورید. خرید ملک در اسپانیا، تمکن مالی، حساب پس‌انداز، راه‌اندازی کسب‌و‌کار، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بورس از انواع گوناگون سرمایه‌گذاری در اسپانیا هستند. اسپانیا یکی از کشورهایی است که امکان دریافت گلدن ویزا را برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا فراهم کرده است که فرصتی جذاب برای علاقه‌مندان به مهاجرت به این کشور به شمار می‌رود. دریافت گلدن ویزا یا ویزای طلایی از طریق خرید ملک، به عنوان پر طرفدارترین نوع این سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. 

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل را می‌توان جزو رایج‌ترین و آسان‌ترین روش برای مهاجرت به این کشور دانست. به این دلیل که اسپانیا برای تحصیل، کشوری ارزان به شمار می‌رود و دانشگاه های آن نیز از اعتبار بالایی برخوردارند و این موضوع باعث جذب هرساله دانشجویان زیادی به این کشور می‌شود. این روش مهاجرت، شامل انواع ویزای دانشجویی کمتر از ۳ ماه، کوتاه مدت (بین ۳ تا ۶ ماه) و بلندمدت (۶ ماه به بالا) است. همچنین دانشجویان می توانند پس از یافتن شغل، ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری اسپانیا تبدیل کنند. 

مهاجرت کاری به اسپانیا (جاب آفر)

این نوع مهاجرت، انواع مختلفی مانند ویزای کار طولانی مدت، ویزای کار فصلی، ویزای Au Pair و ویزای Eu Blue Card دارد. البته در کنار دریافت هر کدام از این ویزاها، شرط مهاجرت کاری به اسپانیا، دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمایی معتبر در اسپانیا می‌باشد. قبل از سفر به این کشور می‌توانید در سایت‌های کاریابی این کشور به دنبال شغل مناسب خود بگردید و رزومه ارسال کنید. البته با توجه به اینکه پیدا کردن کار مناسب، معمولا آسان نیست، پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره کارشناسان مجرب ما در زمینه مهاجرت کاری به اسپانیا بهره‌مند شوید.

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک - گلدن ویزا اسپانیا

گلدن ویزا یا ویزای طلایی، مجوزی است که به سرمایه‌گذاران خارجی در ازای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف یک کشور، مانند املاک و مستغلات، اعطا می‌شود. این ویزا فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری و اقامت در کشورهای پیشرفته مانند اسپانیا به شما می‌دهد. برنامه ویزای طلایی اسپانیا در سال 2013 آغاز به کار کرد و تاکنون مورد استقبال بسیاری از سرمایه‌گذاران در سراسر جهان قرار گرفته است. اگر شما به دنبال سرمایه‌گذاری پرسود و اقامت در یک کشور اروپایی هستید، ویزای طلایی اسپانیا می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از مشاوره متخصصان ما در زمینه گلدن ویزا اسپانیا بهره‌مند شوید.

چرا برای مهاجرت به اسپانیا به علاالدین مهاجر مراجعه کنیم؟

برگزیدن مسیر مهاجرت، فراهم کردن همه مدارک مورد نیاز و طی کردن این مسیر به سوی آینده‌ای که همواره رویای آن را داشته‌اید، نیازمند راهنمایی و مشاوره متخصصان و افراد باتجربه است که شما را با کمترین هزینه و ریسک به هدف دلخواهتان برسانند. تیم تخصصی علاالدین مهاجر قدم‌به‌قدم با شما در این مسیر از ابتدای راه تا رسیدن به مقصد همراه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به اسپانیا به روش‌های مختلف امکان‌پذیر برای ایرانیان همانند گلدن ویزای اسپانیا از طریق خرید ملک، مهاجرت تحصیلی و غیره می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۷۴۴۹۵ با ما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید مشاوره مورد نیاز خود درباره دریافت پاسپورت دومینیکا، مهاجرت به کانادا، مهاجرت به انگلستان و سایر کشورهای برتر جهان را از ما بخواهید یا مطالب مفید مورد نیاز خود را در وب‌سایت علاالدین مهاجر مطالعه بفرمایید. 

پرسش های متداول

خرید ملک با گلدن ویزای اسپانیا، طریق سرمایه‌گذاری، تحصیل، کار یا حتی از طریق خانواده (از طریق اقوام مستقیم) اصلی‌ترین روش‌های مهاجرت به اسپانیا هستند.
با خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰،۰۰۰ یورو و برآوردن شرایط مالی مربوطه، می‌توانید اقامت بلندمدت و حتی اقامت دائم و تابعیت اسپانیا را دریافت کنید.
بله، این روش یکی از بهترین و آسان‌ترین مسیرهای مهاجرت به اسپانیاست.
آب و هوای معتدل، فرهنگ غنی، تنوع غذایی بالا، مناظر طبیعی زیبا، سیستم بهداشت عمومی خوب و دسترسی به بازار کار اروپایی از جمله مزایای زندگی در کشور اسپانیاست.